MOKADO výroba pracovního oblečení
Kontakt:
M: +420 602 541 333
T: +420 325 538 071
E: pracovni.odevy@mokado.cz
MOKADO výroba pracovního oblečení MOKADO výroba pracovního oblečení MOKADO výroba pracovního oblečení MOKADO výroba pracovního oblečení

MOKADO výroba pracovního oblečení

Prodej pracovní obuvi

Pracovní a bezpečnostní obuv pro různé druhy profesí a provozů.

Firma Mokado s.r.o. se specializuje na prodej kvalitní pracovní obuvi od předních českých i zahraničních firem. Například ADAMANT, INDUSTRIAL STARTER, PANDA, PRABOS, MOLEDA, PRESTIGE, SANTÉ, ...
Koupí pracovní obuvi u nás můžete splnit zákonnou povinnost tzv. náhradního plnění ve smyslu § 81 zák. 435/2004 sb. o zaměstnanosti.

Prodej pracovní obuvi

Pracovní a bezpečnostní obuv Bennon

Pracovní a bezpečnostní obuv Bennon

Pracovní a bezpečnostní obuv BENNON nabízí široký výběr modelů vhodných pro různé druhy profesí a provozů. Nabídka značky BENNON zahrnuje základní řadu BENNON BASIC a další specializované modely nebo obuv s vyšší užitnou hodnotou.

Pracovní a bezpečnostní obuv ADAMANT

Pracovní a bezpečnostní obuv ADAMANT

ADAMANT Non Metallic - nová kolekce bezpečnostní obuvi bez kovových součástí vybavená lehkou kompozitní tužinkou. Varianta S1P je opatřena flexibilní protipropichovou planžetou DynaFLEX®. Obuv je vhodná pro širokou škálu profesí.

ADAMANT Classic - klasické modely osvědčené pracovní a bezpečnostní obuvi v letním i zimním provedení pro použití ve vnitřních i venkovních provozech. Kolekce CLASSIC reaguje na aktuální poptávku pracovní obuvi v rozumné kvalitě za atraktivní cenu.

Pracovní a bezpečnostní obuv PRABOS

Pracovní a bezpečnostní obuv PRABOS

Prabos plus a.s. je netradičním českým výrobcem speciální, vojenské, pracovní, bezpečnostní a trekingové obuvi. Vlastní výrobní a obchodní licenci na výrobu obuvi vybavené membránou GORE-TEX® a je nositelem certifikátu ČSN EN ISO 9001:2008 a AQAP.

Napište nám a nechte si připravit nezávaznou kalkulaci.

Fotografie prodejny