O nás

Pracovní oděvy – šijeme pro Vás již od roku 1995.

Společnost Mokado s.r.o. se sídlem v Nymburce, působí na českém trhu s pracovními oděvy od roku 1995. Předmětem našeho podnikání je oblast výroby pracovních oděvů a prodej ochranných pracovních pomůcek a reklamních předmětů, především šitého charakteru. Díky vlastní šicí dílně jsme přímo výrobci pracovního oblečení. Dokážeme uspokojit jakoukoli poptávku na atypické oděvy – ať už pro firmy (požadavek na konkrétní firemní barvy, model apod.), tak i jednotlivce (atypické velikosti jak do výšky, tak i do šířky).

Firma Mokado s.r.o. se specializuje na zakázkové šití vysoce kvalitních a funkčních pracovních oděvů dle svých vzorů nebo přímo podle požadavků zákazníka. Tyto oděvy jsou určeny pro firmy z různých odvětví – stavebnictví, zemědělství, průmysl, zdravotnictví aj.  Pracovní oděvy šijeme v letním i zimním provedení, Vaši zaměstnanci tak mohou chodit celoročně oblečeni ve stejném designu oděvů. Pracovní oděvy můžeme opatřit Vaším firemním logem, a to strojní výšivkou nebo potiskem. Nejen díky používání vysoce kvalitních materiálů, ale i vysoce precizním provedením, si pracovní oděvy od firmy Mokado s.r.o. získali mnoho spokojených zákazníků, kteří se rádi vracejí.

Oborem činnosti, ale není pouze samotná výroba pracovních oděvů, ale zajišťuje i kompletní ochranu práce. V naší široké nabídce naleznete:

  • pracovní oděvy (reflexní oděvy, letní a zimní bundy, vesty…)
  • profesní oděvy (bílé kalhoty, rondony, zástěry…)
  • pracovní a volnočasovou obuv, holinky
  • pracovní rukavice
  • reklamní textil (trika, mikiny, bundy,…)
  • čistící a úklidové prostředky (toaletní papír, papírové ručníky, Savo, Jar, Clin…)
  • reklamní předměty (propisky, bloky, zapalovače, deštníky, diáře…)

Firma Mokado s.r.o. zajišťuje dodávky ochranných pracovních pomůcek a reklamních předmětů nejenom pro oblast Nymburska, Kolínska, Mladoboleslavska a Prahy. S našimi výrobky se můžete setkat po celé republice i v zahraničí.

WordPress PopUp Plugin