Reklamní předměty

Reklamní předměty – jeden z nejvhodnějších marketingových nástrojů.

Správně zvolené reklamní předměty a reklamní dárky můžete využít jako poděkování pro nové nebo již stávající obchodní partnery. Samozřejmě je důležité klást velký důraz na kvalitu výroby reklamního předmětu ať již je to potisk, výšivka, nášivka, sítotisk a jiné, protože reklamní předměty ukazují na Vaši profesionalitu a úctu k Vaším klientům.

Nevíte si rady s výběrem reklamního dárku?

Pokud si nevíte rady s výběrem správného reklamního dárku, sdělte nám informace o cílové skupině a rozpočtu, a my se budeme snažit nabídnout Vám ten nejvhodnější reklamní předmět. Nabízíme pouze kvalitní reklamní předměty za rozumnou cenu.

Výhody pro Vás

Nejžádanější reklamní předměty máme obvykle skladem ve větším množství. Máme vlastní kapacity pro potisk či výšivku, takže jsme schopni zaručit vysokou kvalitu i krátké dodací lhůty. Ve většině případů jsme schopni uspokojit vaši poptávku v termínu, který Vám bude vyhovovat. Protože reklamní dárky a textil (pokud není přímo naší výroby) nakupujeme přímo ve vetším množství, můžeme si dovolit nabízet je našim zákazníkům za ceny, které jsou v řadě případů mimo dosah naší konkurence.

Chcete vidět celou nabídku našeho sortimentu? Prohlédněte si katalogy.

NÁHRADNÍ PLNĚNÍ

Nabízíme svým zákazníkům jedinečnou možnost uplatnění „NÁHRADNÍHO PLNĚNÍ“ ve smyslu zákona č.435/2004 Sb. o zaměstnanosti, doplněného o vyhlášku č.518/2004.

WordPress PopUp Plugin