Strojní vyšívání

Výšivka na textil – reprezentativní image firmy.

Chcete aby Váš reklamní textil vypadal reprezentativně i po mnoha letech? Výšivka na textil je pro vás jednoznačnou volbou! Textilní výšivka je vhodná především na motivy rozměrů 4 – 28 cm. Jsme přímí výrobci výšivek, ne zprostředkovatelé služeb. Vlastníme technologické vybavení, které umožňuje výšivky na netradiční textil. Výšivka může být plně vyšitá nebo kombinovaná s aplikováním textilních materiálů.

Výšivka na textil jedině s kvalitou odborníků

Výšivky a nášivky na textil jsou nedílnou součástí textilní reklamy naší výroby. V této oblasti máme kapacitu pokrýt nároky českého i zahraničního trhu. Díky rychlé produkci a automatizovanému provozu dodáváme výšivky a nášivky na textil za skvělé ceny při zachování služeb na vysoké úrovni. Vyrobíme pro Vás více než jen standardní výšivky, ale i nášivky a textilní aplikace či kombinace výšivky s potiskem a dalšími technologiemi, například sítotiskem nebo thermotransferem.

Výšivka jako originální dárek

Připravíme vám originální dárek pro rodinu, přátele, k narozeninám, k svátku, k slavnostním příležitostem, pro jednotlivce i firmy, prezentační a dárkové předměty, ručníky. Vyšíváme na vámi dodaný materiál nebo vám můžeme nabídnout reklamní předměty z našeho katalogu.

Orientační ceny výšivek:

  • naprogramování výšivky 400 – 650 Kč (podle náročnosti, možné zvětšení základního programu do 30%)
  • malá výšivka 20 – 80 Kč
  • velká (záda) 65 – 250 Kč

Uvedené ceny jsou pouze orientační a jsou bez DPH. Cena závisí na náročnosti zakázky.

Co potřebujeme vědět pro přesnou kalkulaci ceny?

  1. zaslání předlohy jako obrázku (bitmapa ve formátu *.bmp, *.jpg, *.gif), vektorovou grafiku (*.cdr, *.ai, *.pdf) nebo možnost použít již vytvořený program (*.DST, *.PCS)
  2. upřesnění oděvu na který se bude vyšívat a materiálu ze kterého je zhotoven
  3. velikost a umístění výšivky
  4. barevné provedení
  5. přesný počet kusů

ZÁKAZNÍK RUČÍ ZA TO, ŽE JÍM DODANÉ PODKLADY PRO VÝŠIVKU JSOU UŽÍVÁNY V SOULADU S AUTORSKÝMI PRÁVY.

Chcete vidět celou nabídku našeho sortimentu? Prohlédněte si katalogy.

NÁHRADNÍ PLNĚNÍ

Nabízíme svým zákazníkům jedinečnou možnost uplatnění „NÁHRADNÍHO PLNĚNÍ“ ve smyslu zákona č.435/2004 Sb. o zaměstnanosti, doplněného o vyhlášku č.518/2004.

Fotogalerie výšivek a nášivek

WordPress PopUp Plugin