Zakázkové šití

Máte speciální požadavky na šití? Nenašli jste nikoho, kdo by Vám to ušil?

Využijte nabídky zakázkového šití. Máte představu, jak by měl Váš výrobek vypadat? Přijďte k nám a my ji zrealizujeme. Námi vyráběné sportovní a pracovní oděvy, jsou šité z nejkvalitnějších a nejmodernějších funkčních materiálů.

Nemáme omezení na počet kusů, spotřebu materiálu ani časovou náročnost. Zakázkové šití u nás je cenově velmi výhodné a přidaná hodnota každého unikátního kusu daleko převyšuje jeho pořizovací cenu. V této oblasti máme kapacitu pokrýt vysoké nároky českého i zahraničního trhu.

Zajímají nás detaily

Zakázkové šití, speciální výrobky, zakázkové pracovní oděvy

  • pracujeme s materiály od 100gr/m2 až do síly jeansovina cca 400gr/m2
  • vyrábíme např. povlaky na vrtule pro průmysl, bavlněné vložky do filtrů, vodící nohavice k vysýpacím zařízením kombajnů, látkové zastínění markýz a sedaček a jiné výrobky dle nákresu nebo vzorku
  • pro pracovní oděvy zpracováváme materiály speciálních kvalit – reflexní, antistatické, voduodpudivé, kyselinovzdorné, speciální úpravy proti znečištění, teploodolné
  • zpracováváme materiály 100% bavlny, směsovin (bavlna/polyester)

V rámci nabídky Vám zhotovíme kompletní firemní a pracovní oděvy či jiné šité výrobky spolu s potiskem či výšivkou Vašeho loga či vzoru.

Chcete vidět celou nabídku našeho sortimentu? Prohlédněte si katalogy.

WordPress PopUp Plugin